Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

     27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 r. Rejestracja sztabów rozpoczęła się 16 października i potrwa do 19 listopada 2018 r.

      Wszystkie osoby, które chcą przyczynić się do organizacji tego wydarzenia lub chcą zostać członkami sztabu na terenie Gminy Siemyśl zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z Kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Siemyślu Panią Karoliną Kwiatkowską  - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 15.30; nr tel. 94 35 88 018.
 

 
Drukuj

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY (2018-11-09)


Przewodniczący Rady Gminy Siemyśl zwołał sesję Rady Gminy. Sesja odbędzie się dnia 9 listopada 2018 r. (piątek) o godzinie 14.00 w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Siemyślu (ul. Szkolna 10).

Więcej…
 
Drukuj

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

    
     Stowarzyszenie Rybacka Lokalna Grupa Działania „Morze i Parsęta” ogłasza IV/2018 nabór wniosków o dofinansowanie operacji w ramach priorytetu 4. „Zwiększanie zatrudnienia i spójności terytorialnej” objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.
     Wnioski należy składać w biurze stowarzyszenia w dniach 13–27 listopada 2018 r.


TREŚĆ OGŁOSZENIA

 
Drukuj

XL SESJA RADY GMINY


 29 października 2018 r. odbyła się sesja Rady Gminy Siemyśl, na której podjęto następujące uchwały:
- w sprawie zmian w budżecie Gminy Siemyśl na 2018 r.,
- w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości,
- w sprawie odwołania drugiego delegata do Zgromadzenia Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty,
- zmieniającą uchwałę w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli,
- w sprawie uchwalenia Programu współpracy Gminy Siemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019.

      Uchwały Rady Gminy Siemyśl publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (http://bip.siemysl.pl).
 

 
Drukuj

ZMIANA TERMINÓW ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH


     Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu informuje, że:

- zmienił się harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Charzyno - odpady te będą odbierane w dniach 2-3 listopada 2018 r. - zgodnie z harmonogramem umieszczonym poniżej;

- odbiór odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Siemyśl wyznaczony na dni 6-7 listopada 2018 r. zostaje odwołany. Nowy harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Siemyśl zostanie podany do wiadomości w późniejszym terminie.
 

     Za utrudnienia przepraszamy.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW
 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 166