Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

KOMUNIKAT KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

 

   Na prośbę Krajowej Izby Kominiarzy publikujemy komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2017/2018.

 

KOMUNIKAT

 
Drukuj

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

 

   Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania "Siła w Grupie" informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

WIĘCEJ
 

 
Drukuj

 
Drukuj

 
Drukuj

KOMUNIKAT

 

   Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina wszystkim rolnikom poszkodowanym w wyniku sierpniowych klęsk żywiołowych o konieczności zgłoszenia tego faktu do ARiMR.
   Powinni to uczynić bezzwłocznie wszyscy, którzy obecnie korzystają ze wsparcia ARiMR lub zamierzają skorzystać z pomocy specjalnej.
   Zapraszamy do najbliższych placówek ARiMR – Biur Powiatowych lub Oddziałów Regionalnych.


  Biuro Powiatowe ARiMR w Siemyślu

 

 
Drukuj

ŚWIĘTO CHLEBA - CHARZYNO 2017


    2 września 2017 r. na boisku sportowym w Charzynie odbyła się impreza pod nazwą ŚWIĘTO CHLEBA. Organizatorem imprezy było Sołectwo Charzyno oraz Wójt Gminy Siemyśl.
    Święto rozpoczęło się mszą świętą. Następnie przyszedł czas na program rozrywkowy, konkursy dla dorosłych i młodszych uczestników imprezy oraz na zabawę taneczną.
    Podczas imprezy rozstrzygnięto konkurs na bochen chleba. Do konkursu zgłoszono dziewięć chlebów. Komisja konkursowa pierwsze miejsce przyznała Pani Izabeli Lewandowskiej, drugie miejsce Sołectwu Morowo, a trzecie miejsce Pani Wiesławie Och.
   Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i osobom, które brały udział w przygotowaniu imprezy. Szczególne podziękowania dla Piekarni–Cukierni Makarewicz z Rymania, która dostarczyła na imprezę wyroby piekarnicze.
 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 148