Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj
euro1012EURO 2012 W CHARZYNIE

 

W sobotę, 19 maja 2012 r., w Charzynie odbył się FESTYN POLSKO- UKRAIŃSKI WSPÓLNE EURO 2012 I FESTYN ZDROWIA – EKO CHARZYNO.

Więcej…
 
Drukuj
zs2012

 
Drukuj
lXI REGATY SMOCZYCH ŁODZI

 

Stowarzyszenie Kołobrzeska Lokalna Grupa Rybacka, jako współorganizator,  zaprasza do udziału w XI Regatach Smoczych Łodzi  - w sobotę 26 maja 2012 r.

WIĘCEJ

 
Drukuj
skwer1SKWER JAK NOWY

 

W Charzynie zakończono prace związane z zagospodarowaniem skweru w centrum miejscowości. Wszystkie prace zostały nieodpłatnie wykonane przez Firmę GREEN EDEN Grzegorz Piechowiak. Zakup materiałów i roślin został sfinansowany przez Gminę Siemyśl. Wójt Gminy Siemyśl składa serdeczne podziękowania Firmie GREEN EDEN Grzegorz Piechowiak za wykonane prace.

Więcej…
 
Drukuj
krus1aKALENDARZ WYDARZEŃ PREWENCYJNYCH

 

KALENDARZ WYDARZEŃ PREWENCYJNYCH to nowe narzędzie - wyszukiwarka, która w szybki i prosty sposób umożliwia użytkownikom serwisu internetowego Kasy, szczególnie rolnikom, odnalezienie wydarzeń organizowanych w wielu miejscach kraju, z udziałem terenowych jednostek KRUS. Jest bazą wiedzy zarówno o nadchodzących, jak i obecnych oraz zakończonych już wydarzeniach, do których są dołączane sprawozdania w formie plików tekstowych, zdjęć, plików video. Wszystkich użytkowników Internetu zapraszamy do korzystania ze strony internetowej Kasy: www.krus.gov.pl oraz wyszukiwarki Kalendarza Wydarzeń Prewencyjnych KRUS (www.wydarzenia-prewencyjne.krus.gov.pl), a także do udziału w działaniach Kasy ukierunkowanych na zwiększenie bezpieczeństwa pracy, ochronę zdrowia w gospodarstwie rolnym i otoczeniu rolnictwa.

 
Drukuj
fech
 
« pierwszapoprzednia141142143144145146147148149150następnaostatnia »

Strona 145 z 181