Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

INFORMACJA

Informuje się, że dnia 23 grudnia 2011 r. oraz 30 grudnia 2011 r. Urząd Gminy Siemyśl oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu będą czynne do godz. 13.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Drukuj

SPOTKANIE WIGILIJNE


W dniu 17 grudnia 2011 r. w sali w Domu Kultury w Siemyślu odbyło się „Spotkanie Wigilijne" dla mieszkańców Gminy Siemyśl. Organizatorem spotkania był Ośrodek Pomocy Społecznej w Siemyślu przy współpracy z radami sołeckimi sołectw: Białokury, Byszewo, Charzyno, Niemierze, Nieżyn, Siemyśl, Świecie Kołobrzeskie, Urzędem Gminy Siemyśl, Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Caritas.
Więcej…
 
Drukuj

lgr

SZKOLENIE KLGR


W dniach 1 grudnia  oraz 8 grudnia 2011 r. odbędą się szkolenia otwarte dla zainteresowanych aplikowaniem o środki z zakresu pomocy na realizację operacji objętych osią priorytetową 4-Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa, zawartą w programie operacyjnym ,,Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nabrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013''.

Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Kołobrzeska Lokalna Grupa Rybacka przy ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu, sala konferencyjna, w godzinach 15.00 – 16.30. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 
Drukuj
XVI SESJA RADY GMINY

 

Dnia 13 grudnia 2011 r. odbyła się sesja Rady Gminy Siemyśl. Na sesji tej Rada Gminy podjęła następujące uchwały:
- zmieniającą uchwałę w sprawie inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso;
- w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Siemyśl na 2012 r.;
- w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Siemysl na lata 2012-2021;
- w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2012 r.;
- w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2012 r.;
- w sprawie zmian w budżecie Gminy Siemyśl na 2011 r.

Zbiór uchwał Rady Gminy dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (http://bip.siemysl.pl).

 
Drukuj

PRZETARG NA ZAKUP USŁUGI EDUKACYJNEJ ORAZ POMOCY DYDAKTYCZNYCH

Gmina Siemyśl ogłasza przetarg na zakup usługi edukacyjnej na prowadzenie zajęć logopedycznych, pedagogicznych, zajęć wyrównawczych polonistycznych, zajęć wyrównawczych matematycznych, zajęć w formie kół matematycznych i kół przyrodniczych oraz pomocy dydaktycznych i sprzętu do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji Projektu Systemowego Edukacja nakierowana na każde dziecko - indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III prowadzonych w Zespole Szkól im. Noblistów Polskich w Siemyślu i w Szkole Podstawowej im Armii Krajowej w Charzynie - PLIKI DO POBRANIA

 
Drukuj
ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU

Urząd Gminy Siemyśl informuje, że dnia 20 grudnia 2011 r. w godz. od 8.00 do 14.00 zostanie przeprowadzona nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (np. piecyki elektryczne, grzejniki, wentylatory, odkurzacze, żelazka, komputery, telefony, odbiorniki radiowe i telewizyjne, lodówki, zamrażarki, kuchenki elektryczne, wiertarki, piły, maszyny do szycia, zabawki elektryczne).

Kontener na ww. sprzęt zostanie umieszczony w Trzyniku (obok pojemników na selektywną zbiórkę odpadów).

Zapraszamy do wzięcia udziału ww. akcji.

 
« pierwszapoprzednia151152153154155156157158159160następnaostatnia »

Strona 151 z 177