Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj
Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert


Wójt Gminy Siemyśl informuje, że rozstrzygnięto otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego:
- nazwa oferenta: Klub Sportowy "JANTAR" SIEMYŚL;
- nazwa zadania: upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w 2011 r.;
- wysokość przyznanych środków publicznych: 40.000,00 zł.

 
Drukuj

Przegląd twórczości nieprofesjonalnej


Wójt Gminy Siemyśl oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie zapraszają mieszkańców gminy Siemyśl do wzięcia udziału w I GMINNYM PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI NIEPROFESJONALNEJ w następujących kategoriach plastycznych:

- malarstwo we wszystkich technikach;

- rzeźba, drzeworyt;

- tkanina artystyczna;

- witraże, malowane szkło;

- haft, koronkarstwo artystyczne.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są w świetlicach wiejskich oraz u organizatora konkursu - KGW w Charzynie (sala wiejska).

Prace przyjmowane będą do dnia 15 maja 2011 r.

 
Drukuj

Turniej piłki nożnej

 

Dnia 5 maja 2011 r. w Budzistowie odbył się Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. W turnieju tym startowała drużyna uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siemyślu, która zajęła IV miejsce.

 

Więcej…
 
Drukuj
Nabór wniosków

 

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy na: "Małe projekty", "Odnowę i rozwój wsi", "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie". Dokumentacja (wnioski, instrukcje) znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie"- www.silawgrupie.org.pl .

Więcej…
 
Drukuj

Konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego

 

Wójt Gminy Siemyśl ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie wykonania zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2011 roku.

Więcej…
 
Drukuj
Wielkanoc z Tradycją 2011

 

Dnia 16 kwietnia 2011 r. w sali wiejskiej w Charzynie odbyło się VIII spotkanie pn. „Wielkanoc z Tradycją", którego organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Charzynie. Spotkanie to miało na celu promowanie kultury, tradycji i twórczości ludowej. Na kiermaszu można było kupić: karty świąteczne, pisanki, palmy, ozdoby świąteczne, metaloplastykę, wyroby z miodu i wosku. Część artystyczną przygotował zespół śpiewaczy działający przy Klubie Seniora „Złota Jesień" w Siemyślu oraz gościnnie Zespół "Podlotki" z Gościna.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia151152153154155156157158159160następnaostatnia »

Strona 152 z 166