Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

TPD poszukuje pracowników

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie zatrudni kadrę do wiejskich ognisk przedszkolnych. Poszukiwani są pracownicy do pracy w placówkach przedszkolnych: nauczyciele z kwalifikacjami (wykształcenie wyższe kierunkowe, pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna lub zintegrowana) oraz pomoce (wykształcenie minimum zawodowe).
Warunki pracy do uzgodnienia w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Nauczyciele zatrudnieni będą na umowę o pracę (kodeks pracy), a pomoce na umowę zlecenie.
Placówki uruchomione będą na terenie gminy Siemyśl w miejscowościach Siemyśl (Dom Kultury) i Charzyno (Szkoła) - od dnia 1 października 2011 r.
Dokumenty rekrutacyjne przesyłać należy do biura TPD, Koszalin ul. Piłsudskiego11-15, 75-501 Koszalin lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  Informacje tel. 94-342-56-27.

 
Drukuj
kk
 
Drukuj

Wiejskie ogniska przedszkolne TPD


Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie oraz Gmina Siemyśl zapraszają Dzieci i Rodziców do  WIEJSKICH OGNISK PRZEDSZKOLNYCH.

Drodzy Rodzice rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszych placówek. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Nasze placówki czynne będą 5 dni w tygodniu przez minimum 5 godzin dziennie i realizować będą program przedszkolny zgodny z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przedszkola TPD funkcjonują już od 2007 r. i są doskonale wyposażone. Proponują różnorodność zajęć edukacyjnych i opiekuńczych. Godziny pracy są dostosowane do potrzeb rodziców. Koszty pobytu w placówce to opłata stała w wysokości 70,- zł miesięcznie i koszty posiłków 3,- zł dziennie.

Serdecznie zapraszamy do placówek na terenie gminy Siemyśl w miejscowościach: Siemyśl (Dom Kultury) i Charzyno (Szkoła).

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w Urzędzie Gminy Siemyśl - pokój nr 105.

Aby zapisać dziecko do placówki należy wypełnić Kartę Rekrutacyjną i uiścić opłatę wpisową w wysokości 70 zł (po ogłoszeniu listy przyjętych dzieci). Termin zgłaszania  - do 10 września 2011 r.  Lista przyjętych dzieci ogłoszona zostanie 19 września 2011 w Urzędzie Gminy. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie  - tel. 94-42-56-27 (TPD).

 
Drukuj

 
Drukuj
Zmiany w ewidencji działalności gospodarczej

Wójt Gminy Siemyśl informuje, że od dnia 1 lipca 2011 r. rozpoczęła funkcjonowanie Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzona przez Ministra Gospodarki w formie elektronicznego rejestru dostępnego przez Internet (www.ceidg.gov.pl). Do 31 grudnia 2011 r. dane z rejestru działalności gospodarczej prowadzonego przez Wójta Gminy Siemyśl (wpisy i zawieszenia) zostaną przeniesione do CEIDG.

Więcej…
 
Drukuj
turnirj 08-11
 
« pierwszapoprzednia151152153154155156157158159160następnaostatnia »

Strona 160 z 179