Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI
Drukuj

INFORMACJA
 

Wójt Gminy Siemyśl informuje, że w terminie do 30 kwietnia 2013 r. należy złożyć w Urzędzie Gminy Siemyśl wypełnioną i podpisaną  deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Druki deklaracji dostarczone zostaną właścicielom nieruchomości  przez pracowników Urzędu Gminy Siemyśl. Nieotrzymanie druku deklaracji nie zwalnia właściciela nieruchomości z obowiązku jej złożenia. Druki deklaracji można również pobrać w Urzędzie Gminy Siemyśl (pokój nr 9) lub ze strony internetowej Gminy Siemyśl (http://www.siemysl.pl - zakładka NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI).

Więcej…
 
Drukuj
SPOTKANIA INFORMACYJNE

 

Wójt Gminy Siemyśl i radni Rady Gminy Siemyśl zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Siemyśl na spotkania informacyjne w sprawie wprowadzania nowego systemu gospodarki odpadami.

Spotkania odbędą się:

- dnia 10 grudnia 2012 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Domu Kultury w Siemyślu,

- dnia 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali wiejskiej w Charzynie,

- dnia 12 grudnia 2012 r. (środa) o godz. 18.00 w sali wiejskie w Byszewie.

 
Drukuj 
Drukuj
NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI - ANKIETA

 

W związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, nałożono na gminy obowiązek wprowadzenia nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, a co się z tym wiąże ustalenie opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.
Do ustalenia stawki niezbędna jest wiedza o rzeczywistym zagospodarowaniu odpadów przez mieszkańców, ich wielkości i rodzaju w poszczególnych gospodarstwach domowych.
Dotychczasowy system - tj. zawieranie indywidualnych umów z firmami na odbiór odpadów komunalnych przestaje obowiązywać z dniem 30 czerwca 2013 r. Po tym terminie mieszkańcy gminy wnosić będą opłatę za zagospodarowanie odpadami komunalnymi do budżetu gminy.

Wobec powyższego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety oraz
• przekazanie jej sołtysowi lub
• do Urzędu Gminy Siemyśl, ul. Kołobrzeska 14, pokój nr 9 lub
• wysłanie na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   -
w terminie do dnia 30 listopada 2012 r.

ANKIETA DO POBRANIA (PDF)

ANKIETA DO POBRANIA (RTF)

 
« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 13 z 14