Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAPDrukuj

INFORMACJA O ZMIANIE STAWEK OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI


   Wójt Gminy Siemyśl informuje o zmianie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z uchwałą Nr 63/XII/15 Rady Gminy Siemyśl z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie określenia metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego poz. 4892) opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi od 1 stycznia 2016 r. będzie wynosiła:
- 15,- zł miesięcznie od jednej osoby za gospodarowanie odpadami komunalnymi zbieranymi i odbieranymi w sposób selektywny,
- 23,- zł miesięcznie od jednej osoby za gospodarowanie odpadami komunalnymi zbieranymi i odbieranymi w sposób nieselektywny.

   Opłatę należy wpłacać do dnia 15-go każdego miesiąca na dotychczasowy indywidualny numer konta bankowego.
 

 
Drukuj

ZBIÓRKA ODPADÓW

 

   Urząd Gminy Siemyśl informuje, że w miesiącu listopadzie 2015 r. na terenie Gminy Siemyśl zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, zużytych opon z samochodów osobowych.

Więcej…
 
Drukuj

DEKLARACJE O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI


   Przypomina się, że właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć do Wójta Gminy Siemyśl deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  w terminie 14 dni od dnia zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca lub powstania na danej nieruchomości odpadów komunalnych.

Więcej…
 
Drukuj

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

 

   Informuje się, że odbiór odpadów komunalnych w miejscowościach: Białokury, Kędrzyno, Morowo, Paprocie, Świecie Kołobrzeskie zaplanowany na dzień  5 czerwca 2015 r. (piątek) odbędzie się dnia 6 czerwca 2015 r. (sobota).

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 12