Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Turystyka
Drukuj
DORZECZE PARSĘTY MOBILE
 
Miło nam poinformować że Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty jako jeden z pierwszych w naszym regionie uruchomił multimedialną aplikację na urządzenia mobilne.
Pilotażowa aplikacja zawiera informacje z terenu siedmiu gmin wchodzących w skład ZMiGDP: Dygowa, Gościna, Karlina, Gminy Kołobrzeg, Rymania, Siemyśla, Ustronia Morskiego. Docelowo obejmie swoim zasięgiem wszystkie gminy należące do Związku.
Więcej…
 
Drukuj

ŚCIEŻKI ROWEROWE PO NASYPACH KOLEJKI WĄSKOTOROWEJ


W 2012 roku Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty zakończył dużą inwestycję w infrastrukturę turystyczną budując na terenie gmin Gościno, Karlino, Kołobrzeg, Rymań, Siemyśl 57 km ścieżki rowerowej.

Więcej…
 
Drukuj

LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA REGIONU KOŁOBRZEG

 
Drukuj

 
Drukuj

INFOLINIA TURYSTYCZNA

1 czerwca rusza Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. W godzinach 8-22, od 1 czerwca do 30 września, do dyspozycji turystów zagranicznych będzie Contact Center, w którym w razie potrzeby będzie można uzyskać zarówno pomoc w nagłych sytuacjach (np. zagubienia paszportu), jak i wszelkie informacje dotyczące atrakcji turystycznych, noclegów, etc.
Wspólna inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Komendy Głównej Policji oraz Urzędu ds. Cudzoziemców, stanowi niezwykle istotny element Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Podpisane przez ww. instytucje w dniu 23 maja 2013 roku porozumienie przewiduje ich współpracę w tym zakresie do 2016 roku.