1

Szkolenie dla posiadaczy zwierząt z aplikacji IRZplus

Zachodniopomorski Oddział Regionalny pragnie zaprosić posiadaczy zwierząt  do udziału w bezpłatnych szkoleniach z obsługi aplikacji IRZplus. Za pośrednictwem IRZplus wszystkie ustawowe obowiązki z zakresu identyfikacji i rejestracji zwierząt gospodarskich możecie Państwo dokonać w prosty i szybki sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu zapraszamy do Biur Powiatowych ARiMR na terenie województwa zachodniopomorskiego codziennie w godz. 7:30-15:30. Jeżeli wyniknie potrzeba zorganizowania szkolenia dla większej ilości osób poza siedzibą ZOR ARiMR/BP prosimy o kontakt z Biurem Powiatowym właściwym ze względu na miejsce przebywania zwierząt (działalność) lub Oddziałem Regionalnym. Szkolenie zostanie przeprowadzone w  dogodnym dla Państwa terminie, po jego uprzednim ustaleniu, w miesiącu marcu lub kwietniu.

Zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie ww. zaproszenia wśród posiadaczy zwierząt.

Więcej informacji o aplikacji IRZplus uzyskają Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/arimr/portal-irzplus. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z pracownikami ds. Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt w Biurach Powiatowych lub Biurem Rejestracji Zwierząt w Oddziale Regionalnym (Biuro Rejestracji Zwierząt  w Szczecinie – tel. 91 48 29 629, 91 48 29 633) lub przesłania zapytania drogą elektroniczną na adres: zachodniopomorski@arimr.gov.pl.

 

Z poważaniem –

Zastępca Dyrektora Oddziału Regionalnego – Wioletta Wiercimak