Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

 
Drukuj

 
Drukuj

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

      Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Siemyśl - samodzielne stanowisko pracy ds. obronnych, zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej – zatrudnienie na 1/2 etatu.
      Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl.
      Termin składania dokumentów aplikacyjnych – 26 listopada 2018 r. do godziny 12.00.

 

 
Drukuj

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
     
     Urząd Gminy Siemyśl informuje, że w dniach 17 i 24 listopada 2018 r. w miejscowości Siemyśl zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz zużytych opon z samochodów osobowych.

HARMONOGRAM
 

 
Drukuj

ZMIANY W PRZEPISACH DOT. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH


      25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - określane jako „RODO”). Celem wprowadzenia nowych regulacji jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie Unii Europejskiej.

 

WIĘCEJ

 
Drukuj

I SESJA RADY GMINY SIEMYŚL VIII KADENCJI

     Komisarz Wyborczy w Koszalinie II zwołał pierwszą sesję nowo wybranej Rady Gminy Siemyśl. Sesja odbędzie się 22 listopada 2018 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).
 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 166