Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

Strona Gminy Siemyśl
Drukuj

 
Drukuj

FESTYN RODZINNY
 

     Już 7 lipca na boisku Orlik w Siemyślu odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Caritas Parafii Siemyśl. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji m.in.: ”cukierki niespodzianki” z przypisanymi nagrodami, gry i zabawy dla małych i dużych z atrakcyjnymi wygranymi, wspaniałe domowe wypieki oraz dania regionalne. Organizatorzy zapewniają wspaniałą rodziną atmosferę w rytmach energetycznej muzyki.
      Początek imprezy 7 lipca 2019 r. o godzinie 14:00 na boisku Orlik w Siemyślu.

 

 

 

 

 

 

 
Drukuj

WYBORY ŁAWNIKÓW SĄDOWYCH

 
    31 grudnia 2019 r. upływa kadencja ławników sądowych. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl opublikowana jest informacja dot. zgłaszania kandydatów na ławników. Termin zgłaszania kandydatów na ławników sądowych - 30 czerwca 2019 r.

STRONA BIP

 
Drukuj

 
Drukuj

NABÓR NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE


    Wójt Gminy Siemyśl ogłosił nabór kandydatów na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu.
    Ogłoszenie o naborze opublikowane jest w Biuletynie Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu (www.bipops.siemysl.pl), Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Siemyśl (bip.siemysl.pl) oraz na tablicach ogłoszeń Urzędu Gminy Siemyśl i Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu.
      Termin składania dokumentów – 17 czerwca 2019 r. do godziny 16.00.
 

 
Drukuj

SESJA RADY GMINY SIEMYŚL (25.06.2019)

  
     Przewodniczący Rady Gminy Siemyśl zwołał sesję Rady Gminy. Sesja odbędzie się 25 czerwca 2019 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w Domu Kultury w Siemyślu (ul. Szkolna 21).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 181