Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI
Drukuj

DEKLARACJE O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI


   Przypomina się, że właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć do Wójta Gminy Siemyśl deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  w terminie 14 dni od dnia zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca lub powstania na danej nieruchomości odpadów komunalnych.

Więcej…
 
Drukuj

INFORMACJA O ZMIANIE STAWEK OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI


   Wójt Gminy Siemyśl informuje o zmianie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z uchwałą Nr 63/XII/15 Rady Gminy Siemyśl z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie określenia metody opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego poz. 4892) opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi od 1 stycznia 2016 r. będzie wynosiła:
- 15,- zł miesięcznie od jednej osoby za gospodarowanie odpadami komunalnymi zbieranymi i odbieranymi w sposób selektywny,
- 23,- zł miesięcznie od jednej osoby za gospodarowanie odpadami komunalnymi zbieranymi i odbieranymi w sposób nieselektywny.

   Opłatę należy wpłacać do dnia 15-go każdego miesiąca na dotychczasowy indywidualny numer konta bankowego.
 

 
Drukuj

ZMIANA TERMINU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

 

   Informuje się, że odbiór odpadów komunalnych w miejscowościach: Siemyśl, Izdebno, Trzynik i Unieradz zaplanowany na dzień 28 marca 2016 r. (poniedziałek) odbędzie się dnia 31 marca 2016 r. (czwartek).
 

 
Drukuj

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 

   Urząd Gminy Siemyśl informuje, że w miesiącu marcu 2016 r. na terenie Gminy Siemyśl zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, zużytych opon z samochodów osobowych.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 14