Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI
Drukuj 
Drukuj
NOWY SYSTEM GOSPODARKI ODPADAMI - ANKIETA

 

W związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, nałożono na gminy obowiązek wprowadzenia nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, a co się z tym wiąże ustalenie opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.
Do ustalenia stawki niezbędna jest wiedza o rzeczywistym zagospodarowaniu odpadów przez mieszkańców, ich wielkości i rodzaju w poszczególnych gospodarstwach domowych.
Dotychczasowy system - tj. zawieranie indywidualnych umów z firmami na odbiór odpadów komunalnych przestaje obowiązywać z dniem 30 czerwca 2013 r. Po tym terminie mieszkańcy gminy wnosić będą opłatę za zagospodarowanie odpadami komunalnymi do budżetu gminy.

Wobec powyższego prosimy o wypełnienie poniższej ankiety oraz
• przekazanie jej sołtysowi lub
• do Urzędu Gminy Siemyśl, ul. Kołobrzeska 14, pokój nr 9 lub
• wysłanie na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   -
w terminie do dnia 30 listopada 2012 r.

ANKIETA DO POBRANIA (PDF)

ANKIETA DO POBRANIA (RTF)

 
Drukuj

gUSTAWA ŚMIECIOWA - CO OZNACZA DLA NASZYCH MIESZKAŃCÓW?

 

1 stycznia 2012 r. weszła w życie ustawa z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw. Od tego dnia gminy mają 18 miesięcy na wprowadzenie nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi polegającego na przejęciu odpowiedzialności przez gminę za odpady i ustaleniu stawek opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów. Co to oznacza dla mieszkańców?

Więcej…
 
Drukuj

ZBIÓRKA ODPADÓW
 

Urząd Gminy Siemyśl informuje, że w miesiącu październiku i listopadzie 2013 r.  na terenie Gminy Siemyśl zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych  oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

WIĘCEJ

 
« pierwszapoprzednia11121314następnaostatnia »

Strona 14 z 14