Alternative content

Get Adobe Flash player

Wiadomości PAP

ARiMR
 
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Biuro Powiatu Kołobrzeskiego
ul. Kołobrzeska 14
78-123 Siemyśl
tel. 94 35 48 572


Godziny otwarcia Biura:
poniedziałek – piątek  7:30-15:30Drukuj

PORĘCZENIA SPŁATY KREDYTÓW STUDENCKICH UDZIELANYCH PRZEZ ARIMR

 

Warunki udzielania przez ARiMR poręczeń spłaty kredytów studenckich
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa może udzielać poręczeń spłaty kredytów studenckich studentom oraz doktorantom zamieszkującym obszary wiejskie. W celu udokumentowania faktu zamieszkiwania na obszarze wsi, student zobowiązany jest uzyskać stosowne zaświadczenie z urzędu gminy.
Pierwszeństwo w uzyskaniu poręczenia kredytu studenckiego mają studenci o dochodach na osobę w rodzinie w wysokości nieprzekraczającej 1.000 zł.

Więcej…
 
Drukuj

500 TYS. ZŁ NA ROZWÓJ USŁUG ROLNICZYCH - NABÓR WNIOSKÓW JUŻ WKRÓTCE

 

     Od 31 października do 29 listopada 2016 r. w Oddziale Regionalnym ARiMR w Szczecinie będzie można składać wnioski o przyznanie pomocy finansowej na "Rozwój przedsiębiorczości - rozwój usług rolniczych" finansowane ze środków PROW 2014 - 2020. Dokumenty można złożyć osobiście, za pośrednictwem upoważnionej osoby lub wysłać rejestrowaną przesyłką pocztową.

Więcej…
 
Drukuj

ZMIENIŁY SIĘ PRZEPISY DOTYCZĄCE IDENTYFIKACJI I REJESTRACJI ZWIERZĄT

 

     Od 18 października 2016 r. rolnicy posiadający zwierzęta gospodarskie muszą stosować się do nowych zasad. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany.

Więcej…
 
Drukuj

PUNKT INFORMACYJNY ARIMR INFORMUJE...


   W dniu 3 października 2016 roku ogłoszona została ustawa z dnia 23 września br. o zmianie niektórych ustaw w celu zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.

Więcej…
 
Drukuj

 
Drukuj

PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR
 

1 września 2016 r. uruchomiono specjalny punkt informacyjny w Biurze Powiatowym w Siemyślu i w Zachodniopomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR w Szczecinie.

   Od dnia 1 września w Biurze Powiatowym w Siemyślu i w Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR. W ten sposób chcemy ułatwić naszym rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy. Dzięki punktom informacyjnym chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach uruchamianych w ramach PROW 2014-2020 oraz innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową. Podstawowym zadaniem PUNKTÓW INFORMACYJNYCH ARiMR jest udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez naszą Agencję. Osoba, która odwiedzi nasz Punkt zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań.
    Punkt informacyjny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz.7.30-15.30.
 

BP ARiMR w Siemyślu
 

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 3 z 3